Yüz Germe Ameliyatı

Önemli Olan İç Güzelliğiniz, Gerisini Bize Bırakın!

YÜZ GERME&YENİLEME AMELİYATI NEDİR?

Yüz germe(ritidektomi) yüzdeki yaşlanmaya bağlı sarkmaları, kırışıkları gererek ve asarak gidermeye yarayan cerrahi bir yöntemdir. Fakat son yıllarda yüzdeki yaşlanmayla ilgili tüm girişimler,Yüz yenileme adı altında anılmaya başlanmıştır. İnsan yaşlandıkça, yılların, güneş ışınlarının, günlük streslerin ve diğer etkenlerin (sigara, içki, kötü beslenme) etkisiyle yüz derisi sarkar, kırışır, üzerinde çeşitli lekeler ve düzensizlikler oluşur. Yaşlı bir yüzde; alın çizgileri belirginleşmiş, kaşlar düşmüş, göz kapakları sarkmış, göz altlarında torbalanmalar ve çizgiler oluşmuş, ağız – burun bölgesinde derin çizgiler oluşmuş, yanak sarkmış, çene konturları kaybolmuş, boyun yağlanmış ve deri perdeleri oluşmuş bir görüntü vardır. Deri canlılığını kaybetmiş, üzerinde güneş lekeleri ve diğer benler belirmiş, incelmiş ve kırışmıştır.

Plastik ve Estetik Cerrahi ameliyatlarından olanı yüz germe ameliyatı İngilizceden geçen deyimlerle “FACE LİFT” veya “RHITIDECTOMY” diye de anılır. Yüz germe ve yenilenme ameliyatları ile alın, yüz ve boyun derisindeki sarkıklıklar ve düzensizlikler giderilir; yanak ve boyundaki fazla yağ dokusu alınır, yüz fasyaları ve yağ dokuları anatomik yerlerine çekilip asılır, yüz dokuları takviye edilir, göz kapakları düzeltilir ve diğer tamamlayıcı girişimler yapılabilir (Deri soyma-peeling, dolgu gibi).

Yüz germe– yenileme ile ilgili her türlü estetik ve rekonstrüktif ameliyat estetik ve plastik cerrahi uzmanlarının işidir. Diğer branş cerrahlarının bu ameliyatlarla ilgili telkinlerine karşı dikkatli olunuz.

YÜZ YENİLEME ESTETİK GİRİŞİMLERİ – DOLGULAR – YAĞ ENJEKSİYONU: Dudak, yanak ve yüz konturları için – Sentetik dolgu maddeleri enjeksiyonu: Kırışıklar, dudaklar ve küçük düzensizlikler için – Soyma işlemleri (PEELİNG-KİMYASAL PEELİNG-Mekanik peeling=DERMABRAZYON- Lazer ile peeling (Lazerbrazyon) – Kozmetik ürün uygulamaları – Evde kremle peeling, deri rengini açma, deri yenilenmesi aktive etme amacı ile


face-mask

Hijyen

Sağlığınız için her türlü tedbiri almaktayız.
badge (1)

Kalite

Profesyonel personelimiz ile hizmetinizdeyiz.
 
user-experience

Tecrübe

Başarılı operasyonlarımızı sektördeki uzun yıllarımıza borçluyuz.
rating

Memnuniyet

Sizi mutlu edebilmek bizim için her şeyden önemli.
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.