İç Dudakların
Küçültülmesi

Önemli Olan İç Güzelliğiniz, Gerisini Bize Bırakın!

LABİOPLASTİ KİMLERE YAPILIR?
Aslında bu operasyon genital estetik kaygısı duyan tüm kadınlara uygulanabilir. İç dudak estetiği operasyonu için ergenlik dönemini aşmış olmak yeterlidir. Kızlık zarı vajina ağzından yaklaşık 3-4 cm içeridedir, iç dudaklar ise vajinanın dışında kalır, dolayısı ile labioplasti operasyonu kızlık zarını bozmaz ve bakirelere de uygulanabilir. Ayrıca bu operasyon doğum yapmış veya yapmamış her kadında uygulanabilir. Bu ameliyat orgazmı artırmaz ya da azaltmaz, labioplasti yapılan herkes ilerleyen zamanlarda gebe kalabilir, normal doğum yapabilir. Uzun yıllar önce olsa dahi, daha önce geçirdiğiniz herhangi burun ameliyatı veya burun tedavisini, varsa alerji veya solunum güçlüğünüzü ,kullandığınız ilaçları ve şayet kullanıyorsanız sigara içtiğinizi cerrahınıza söylediğinizden emin olmalısınız.

İÇ DUDAK KÜÇÜLTME AMELİYATI NASIL YAPILIR?
Labioplasti ve vajen daraltma operasyonları birlikte sıklıkla yaptığımız operasyonlardır, ikisinin aynı anda yapılması herhangi bir sıkıntıya yol açmaz.

LABİOPLASTİ SONRASI DÖNEM
Bu ameliyat sonrası genellikle ciddi ağrılar hissedilmez, ameliyat yerine özel bir bakım gerekmez, cinsel organı temiz ve kuru tutmak yeterlidir. Labioplasti ameliyatı riskli bir ameliyat değildir, komplikasyon oranı son derece düşüktür. Kalıcı ve kesin çözüm ile memnuniyet oranı oldukça yüksektir. Labioplasti
operasyonu sonrası kadının kendine güveni, cinsel mutluluğu ve hayat kalitesi artar. VAJİNA DARALTMA (VAJİNOPLASTİ/VAJINOPLASTY) Tüm kadınlar güzel ve estetik görünmek ister ve genital estetik operasyonlarda kadınların bu isteği doğrultusunda her geçen gün daha çok talep ve ilgi görmektedir.

VAJİNOPLASTİ SONRASI İYİLEŞME DÖNEMİ
Vajina daraltma ameliyatı ciddi riski olmayan bir işlemdir. Genellikle operasyon sonrası hastalarımız yaklaşık 4-5 günlük dinlenme dönemini takiben günlük hayatlarına dönmektedirler. Ameliyatta kendiliğinden eriyen dikişler kullandığımız için dikiş aldırma sorunu yoktur, ameliyat sonrası 3-4 haftalık süre boyunca cinsel perhiz vardır, sonrasında hastalar yeni cinsel hayatlarına başlayabilirler. VAJİNA DARALTMA OPERASYONU sonuçları hem erkek hem kadın açısından oldukça memnuniyet vericidir.
hijyen

Hijyen

Sağlığınız için her türlü tedbiri almaktayız
kalite

Kalite

Profesyonel personelimiz ile hizmetinizdeyiz
tecrube

Tecrübe

Başarılı operasyonlarımızı sektördeki uzun yıllarımıza borçluyuz
memnuniyet

Memnuniyet

Sizi mutlu edebilmek bizim için her şeyden önemli