BBL Popo
Büyütme

Önemli Olan İç Güzelliğiniz, Gerisini Bize Bırakın!

BBL POPO BÜYÜTME VE DİKLEŞTİRME
Kilo alıp verme ya da yaşla vücudun diğer bölümleri gibi kalça bölgesi de küçülüp sarkabilmektedir. Bazen de vücut tipi ile ilgili olarak kalça düz yada silik olmakta bazen kalçanın dış kısmı çökük olabilmektedir. Bu durumlar kadınlar için rahatsız edici olur. Kalça dikleştirme ve büyütme birkaç şekilde yapılabilmektedir. Kalça volüm olarak yeterli ancak sarkık ise kemer bölgesiden yapılan bir kesi ile yada aşağıdan kalça kıvrımından yapılan kesi ile sarkıklık giderilebilmektedir. Sarkıklık ile beraber kalçanın dolgunluğu da yetersiz ise silikon implant yerleştirilerek yada vücudun başka yerinden alınan yağ dokusu enjekte edilerek yada hazır doku içi dolgular kullanılarak büyütme ve dikleştirme işlemi gerçekleştirilebilir. Bu ameliyatta da 1 ay süre ile korse giyilmesi gerekmektedir.

Popo estetiğinin çeşitleri Popo estetiğinde rahatsızlık duyulan duruma göre farklı teknikler ve yöntemler kullanmak mümkündür. Genel olarak popo estetiğini, elde edilmek istenen sonuca göre üç ana başlık altında inceleyebiliriz:
Popo Büyütme
Popo Dikleştirme
Popo Küçültme
Popo küçültme temel olarak liposuction ile gerçekleştirilirken popo büyütme için yağ enjeksiyonu, protez ile büyütme, protez+yağ enjeksiyonu ile kompozit büyütme, flepler ile otoprotez yaparak büyütme gibi yöntemler kullanılabilir. Popo dikleştirme için ise liposuction, yağ enjeksiyonu ve cilt çıkarma gibi yöntemler tek tek ya da kombine edilerek kullanılır.
hijyen

Hijyen

Sağlığınız için her türlü tedbiri almaktayız
kalite

Kalite

Profesyonel personelimiz ile hizmetinizdeyiz
tecrube

Tecrübe

Başarılı operasyonlarımızı sektördeki uzun yıllarımıza borçluyuz
memnuniyet

Memnuniyet

Sizi mutlu edebilmek bizim için her şeyden önemli