Bacak Germe

Önemli Olan İç Güzelliğiniz, Gerisini Bize Bırakın!

PLANLAMA AŞAMASI

Doktorunuzla sizin aranızda, iyi bir iletişim esastır ve çok önemlidir. İlk görüşmede cerrah size burnunuzun neye benzemesini veya nasıl görünmesini arzu ettiğinizi soracak; burnunuzun ve yüzünüzün yapısını inceleyecek ve sizin için mümkün olan ihtimalleri anlatacaktır. Burun kemiklerinizin ve kıkırdaklarınızın yapısı, yüzünüzün şekli, cildinizin kalınlığı, yaşınız ve beklentileriniz temel tartışma konularıdır. Cerrahınız, kullanacağı anestezi ve ameliyat tekniğini, ameliyatın yapılacağı müessese tipini, risklerini,maliyeti ve varsa diğer seçenekleri açıklayacaktır. Çoğu sağlık sigortası poliçeleri , tamamıyla estetik amaçlı olan bu ameliyatı kapsamına almaz. Bununla beraber, ameliyat bir solunum problemini veya yaralanma sonrası kalan belirgin bir şekil bozukluğunu düzeltmek amacı ile yapılıyor ise, sigorta kapsamı içine dahil edilebilir.
Uzun yıllar önce olsa dahi, daha önce geçirdiğiniz herhangi burun ameliyatı veya burun tedavisini, varsa alerji veya solunum güçlüğünüzü ,kullandığınız ilaçları ve şayet kullanıyorsanız sigara içtiğinizi cerrahınıza söylediğinizden emin olmalısınız.

YAŞANABİLECEK SORUNLAR

Geçici ağrı ve özellikle yürürken rahat edememe durumu söz konusu olabilir. Yine geçici şişlikler, morluklar ve his kaybı ortaya çıkabilir. Yara izleri, gecikmeli yara iyileşmesi, kesi bölgelerinde kanamalar ve kan pıhtısı oluşması ihtimaller arasındadır. Kadınlarda labia şekli bozulabilse de bu durum genellikle geçicidir. Ender olarak yara izleri genişler. Thighplasty sonrasında izler şort giydiğinizde görünecek şekilde kalmaktadır.

BEKLENEBİLECEKLER

Uyluk Germe Ameliyatı 2-3 saat kadar sürmektedir. İşlemin gerçekleştiği bölgelerde şişlik ve morluklar ortaya çıkacaktır. Ameliyat sonrası ağrılar ağrı kesiciler yardımıyla azaltılır. Ameliyat sonrasında hasta yürürken çok rahat hissetmeyecektir. Bu durum birkaç hafta içerisinde ortadan kalkar. Kesilerin yapıldığı bölgelerin yapısı nedeniyle yaraların iyileşmesi beklenenden uzun sürebilir. Hastaların bir çoğu müdahaleden 2 hafta sonra işlerine geri dönebilir ve daha yoğun fiziksel aktivitelere 4-6 hafta kadar sonra devam edebilir. Müdahaleler tek başına gerçekleştirilebileceği gibi bir çok başka vücut şekillendirme ameliyatı ile birlikte de uygulanabilir. Uyluk germe ameliyatından sonra hastanın bir gece hastanede kalması yeterlidir. Başka müdahaleler de gerçekleştirilmişse bu süre uzayabilir.


face-mask

Hijyen

Sağlığınız için her türlü tedbiri almaktayız.
badge (1)

Kalite

Profesyonel personelimiz ile hizmetinizdeyiz.
 
user-experience

Tecrübe

Başarılı operasyonlarımızı sektördeki uzun yıllarımıza borçluyuz.
rating

Memnuniyet

Sizi mutlu edebilmek bizim için her şeyden önemli.
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.