Ameliyatsız Kaş Kaldırma

Önemli Olan İç Güzelliğiniz, Gerisini Bize Bırakın!

GENÇ GÖRÜNMEK

Kaş ve alın bölgesinde kişinin daha yorgun ve bitkin görünmesine sebep olan değişiklikleri geçici olarak giderebildiğimiz gibi cerrahi müdahaleler ile çok daha uzun süreli olarak düzeltebilmekteyiz. Kaşların göz kapakları üzerine doğru düşmesi veya kaşların çekici görünümlerini kaybetmesi hastalarımızın sıklıkla şikayetçi olduğu durumlardandır.
Bunun yanında kaş arası bölgede derin kıvrımların oluşması, alın çizgilerinin derinleşmesi, kasların aktivitesine bağlı olarak daha kızgın, sinirli, yorgun bakışların oluşması çoğu kimsenin istemediği ve rahatsız olduğu bir durum ortaya çıkarmaktadır. Bu kırışıklıkların giderilmesi, kaşların çekici bir görünüme kavuşması ve kızgın bir yüz ifadesi yerine, hayat dolu bir yüz ifadesi elde edilmesi, çokta zor olmayan bu cerrahi prosedür ile mümkün olmaktadır.

İZ KALIR MI?

Yapılan her cerrahi müdahaleden sonra iz kalması kaçınılmazdır. Ancak yapılacak olan tüm kesilerin saçlı deri ve göz kapağı kıvrımı içerisinde yer alması ve özel dikişler kullanılması sayesinde yara iyileşme süreci tamamlandığında bu izlerin fark edilmesi son derece güç, hatta imkânsız olmaktadır. Kaş kaldırma ameliyatı ile, dokuların yeni yerlerine yapışmasını ve elde edilen sonuçların uzun süreli olmasını sağlayacak şekilde kaşlar askılanmaktadır, yani işlem sonucu kalıcıdır. Kaş kaldırma estetiği ile elde edilen sonuçlar oldukça uzun süreli olmasına rağmen, yer çekimine ve yaşlanmanın getirdiği doğal biyolojik sürece hiçbir doku ve kuvvetin dayanamayacağı ve dolayısıyla elde edilen sonucun ilelebet kalıcı olmasını beklemenin, gerçekçi olamayacağı açıktır.

TOPARLANMA SÜRECİ

K aş kaldırma ameliyatında yapılan işleme ve kullanılan anestezi tipine göre aynı gün veya bir gecelik yatış sonrasında taburcu olabilirsiniz. Yüz bölgesinde yapılan tüm işlemlerde olduğu gibi yüzünüzün şişmesi ve bazen morluklar olması olağandır, ancak 1-2 gün içerisinde bu şişlikler ve morluklar önemli ölçüde azalacak ve sosyal yaşantınıza dönebileceksiniz.

KULLANILAN MATERYALLAR

G enellikle İple kaş askılama işlemi için özel dikiş materyalleri tercih etmekteyim ancak bazen kendiliğinden eriyen özel askılama aparatlarını da kullanmaktayım. Her iki materyalinde avantaj-dezavantajları mevcuttur ve tamamen cerrahın tercihine bağlı bir durumdur, elde edilen sonuç açısından aralarında bir fark bulunmamaktadır.

İPLE ASKILAMA YAPMADAN KAŞ KALDIRMA İŞLEMİ YAPILABİLİR Mİ?

Temporal lift yani şakak germe ameliyatı ile kalıcı kaş kaldırma işlemi yapılabilmektedir. Şakak germe ile yapılan kaş kaldırma işleminde saçlı deriden yapılan bir kesi ile sadece kaş bölgesi değil aynı zamanda göz çevresi bölgesindeki kırışıklıklarda tedavi edilmiş olur ve sonuç kalıcıdır.


face-mask

Hijyen

Sağlığınız için her türlü tedbiri almaktayız.
badge (1)

Kalite

Profesyonel personelimiz ile hizmetinizdeyiz.
 
user-experience

Tecrübe

Başarılı operasyonlarımızı sektördeki uzun yıllarımıza borçluyuz.
rating

Memnuniyet

Sizi mutlu edebilmek bizim için her şeyden önemli.
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.